Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
czwartek, 29 stycznia 2009

Spodobało mi się rysowanie i robię sobie malutkie portfolio, więc powstał nowy rysuneczek:) W najbliższym czasie pewno pojawią się też jakieś zwierzątka:)

 

Poza tym to uszyłam synusiowi dwie pary spodni z których jestem dumna ogromnie:D Pocięte zostały stare zniszczone jeansy - powstały z nich śliczne dwie pary dziecięcych jeansików:D Którymi pochwalę się oczywiście później;P

wtorek, 27 stycznia 2009

Coś całkiem z innej bajki, czyli rysuneczki zrobione w całości w programie graficznym;) Pewnie w najbliższym czasie pojawią się jeszcze jakieś inne, skoro nie mogę pokazać biżuterii:(

poniedziałek, 26 stycznia 2009

Znów piękności słodkości:D tym razem na POLKI SCRAPUJĄ Nie mogę się doczekać, może tym razem dopisze mi szczęście i uda się zagarnąć śliczności?

 

 

http://polki-scrapuja.blogspot.com/2009/01/blog-candy.html

poniedziałek, 19 stycznia 2009

Dziękuję za miłe komentarze:) Cieszę się że moje prace się podobają:)

Niestety, mimo usilnych poszukiwań, kabel do aparatu nadal się nie znalazł:( W związku z tym chyba trzeba będzie kupić nowy... A tu coraz więcej rzeczy do sfotografowania - dużo różnych kolczyków i nawet naszyjniczki dwa. Chciałam się też pochwalić dwoma dopiero co uszytymi bluzeczkami dla synka, ale widać to musi poczekać.

Póki co pokażę kilka starszych prac, które zostały mi jeszcze "na składzie" :)

Śnieżki

Duże (średnica ok. 5cm) leciutkie kolczyki wykonane na szydełku z kremowej nici ze złotym akcentem:)  Bigle w kolorze złotym.

Zawinięte

Kolczyki z posrebrzanego drutu i czerwonych korali crackle:) Wykończone kuleczkami koloru srebrnego. Zapięcia: sztyfty posrebrzane. Długość kolczyków bez zapięć ok.3cm.

Bukiety wiśniowe

Kolczyki z posrebrzanego drutu i szklanych koralików w kształcie kwiatów. Zapięcia: sztyfty posrebrzane. Długość kolczyków bez zapięć ok.1cm.

Wiszące liście

Długie (ok.6cm) klipsy (można zamienić na kolczyki) wykonane ze szklanych liści i łańcuszków koloru srebrnego. Wykończone elementami koloru srebrnego i posrebrzanymi zapięciami.

Błękitne bukieciki

Kolczyki ze szklanych koralików w kształcie kwiatów i liści. Zapięcia: bigle posrebrzane. Długość kolczyków bez zapięć ok.1,5cm.

No i narazie tyle, choć czeka jeszcze dużo starszych prac do pokazania i oddania w dobre ręce:)

poniedziałek, 12 stycznia 2009

No, i jak w tytule... tyle że zdjęcia kolekcji walentynkowej są, ale kabel od aparatu zaginął w jakiejś czarnej dziurze:( No i nowe kolczyki można obejrzeć tylko osobiście u mnie. 

Złośliwość rzeczy martwych:( 

 
1 , 2
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.