Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
czwartek, 07 stycznia 2010

Wreszcie ukończone prace nad naszą nową książeczką! Autorką tekstów jest moja mama, a ilustracje i okładka są moje. Pod koniec stycznia książeczka powinna się pojawić w księgarniach, więc czekam niecierpliwie na moje egzemplarze. Mam nadzieję, że szybciutko dotrą i będę się mogła pochwalić gotową książką:)

Książeczka nosi tytuł "Promyki nadziei. Boże obietnice dla małego i dużego człowieka" i zostanie wydana przez Wydawnictwo WAM. Pod spodem tekst z tyłu okładki i sama okładka:

"W dzisiejszym zapędzonym, trudnym świecie już małe dzieci odczuwają nadmierny stres i obciążenie obowiązkami. By sprostać wymaganiom życia, potrzebują mocnego oparcia się na tym, co pewne i niezmienne – na kochajcym Bogu, który każdemu pragnie ofiarować to, co najlepsze.

PROMYKI NADZIEI to lektura na „dzień dobry” i na „dobranoc”, na dni szczęśliwe i na czas kopotów czy wszelkich trudności. Jest zbudowana na bazie wybranych wersetów biblijnych, zawierających jakąś Bożą obietnicę. Każdemu towarzyszy krótkie przesłanie zarówno dla dziecka, jak i dla dorosego, zachęcajce do korzystania z Pisma Świtego na co dzień i kroczenia przez życie razem z Ojcem Niebieskim.
Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej szeciu lat oraz ich rodziców i opiekunów."

Zapraszam do lektury:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.