Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
wtorek, 31 stycznia 2012

Jakoś po ostatnim poście mam wyrzuty sumienia, że nic od siebie nie wrzuciłam, więc... wygrzebałam trochę fotek.

Torba

Na początek torebka, którą zrobiłam w zeszłym tygodniu z próbek materiałów od siostry (miały iść na śmietnik.. !!). Strasznie się z nią namęczyłam, bo w kilku miejscach musiałam mocno kombinować, jak ją zszyć, żeby ładnie wyglądała. Na górze ma suwak (czarny więc się zamazał, bo jakość fotki kiepska). W środku jest czarna podszewka i kieszonka, ale nie mogłam zrobić dobrej fotki, więc musicie uwierzyć na słowo..

Fotel IKEA

Druga rzecz, z której jestem bardzo dumna to pokrowiec na IKE'owski fotel. Oryginalne pokrycie (pseudo-skórzane) w ciągu ostatnich dwóch lat nieco się już sfatygowało i wyglądało bardzo nieładnie :/ Więc trzeba było coś z nim zrobić, tak więc uszyłam pierwszy w rzyciu pokrowiec na fotel:D Jest dwuczęściowy: góra zapinana na rzep, a dół ma u spodu gumkę, żeby ładnie się trzymał na siedzeniu. Mam nadzieję, że materiał szybko się nie zniszczy. Dodatkowy plus to możliwość wyprania go w pralce, więc wrazie pomalowania flamastrami da się go doczyścić (dość często ostatnio mamy "ozdobione" meble).

Domek z tektury..

Trzecia zaległa praca to domek dla lalek. Domek jest zrobiony z grubego kartonu i tyłu od rozbitej antyramy... Dzieciakom bardzo podobało się wybieranie kolorów ścian i układanie kafelków ;D

Narazie mam tylko fotkę w trakcie "budowy" i jeszcze bez wszystkich mebelków. Zaczęłam go robić na początku grudnia, a na święta był już gotowy i czekał na mebelki oraz małych mieszkańców. Gotowy domek pokażę wkrótce, jak tylko uda mi się cyknąć dobre fotki.

Widać, że domek dziewczyński, bo łazienka różowa, a w sypialni mięciutki polarek na ścianach, lusterko, no i oczywiście Hello Kitty..

No i na tyle dzisiaj:)

poniedziałek, 30 stycznia 2012

Kolejne wspaniałe candy, któremu trudno się oprzeć:) http://longredthread.wordpress.com/2012/01/03/candy-urodzinowe/

 

Ponieważ ostatnio dużo szyję to taki prezent byłby czymś przecudownym:) Niestety z tego szycia nic nie pokazuję bo jakiś leń mnie ogarnął jeśli chodzi o robienie zdjęć i przygotowywanie ich do umieszczenia tutaj:( Wybaaczcie:( Ciągle obiecuję sobie poprawę, ale nic z tego nie wynika... (podobnie jak z chęci zrzucenia ładnych paru kilogramów...) Kolczyków za to ostatnio nie robię wcale i całe pudełko koralików stoi zamknięte w szafce. Za to szafka jest nowa ;) i wreszcie mam swoje "bióro" - choć to jedynie mały kącik do pracy..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.