Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
czwartek, 05 lutego 2009

A tu reszta kolczyków z ostatniej partii:) Opisy pewno dodam później, a póki co tylko miniatureczki:)

 

Większość dostępnych u mnie kolczyków (i nie tylko) można obejrzeć

TUTAJ

Serdecznie zapraszam:)

 

wtorek, 03 lutego 2009

Znów próbuję swojego szczęścia;P Candy u oliwiaen

o tu: http://oliwiaen.blox.pl/2009/01/Rocznicowe-cukierki-czyli-moje-pierwsze-Blog-Candy.html Słodkości wyglądają pięknie:

Ponieważ wreszcie odnalazłam kabel USB:D mogę wreszcie pochwalić się ostatnimi osiągnięciami:D - robione z myślą o walentynkowych prezentach. Zapraszam do oglądania i komentowania, a zainteresowanych do kontaktu ze mną:)

W większości kolczyków mogę wymienić zapięcia na klipsy, zapięcia otwarte lub zamknięte, sztyfty a naspecjalne życzenie także zapięcia srebrne.

A oto nowości:

Wiosenne gałązki

Kolczyki z posrebrzanego drutu grubości 0,8 i 0,3 mm, szklanych koralików w kształcie liści i kuli oraz szklanych perełek (zieleń i berz; 0,6mm). Zapięcia: otwarte, posrebrzane. Długość kolczyków bez zapięć ok.6cm.

Zawinięta miedź

Kolczyki z miedzianych elementów oplecionych miedzianym drucikiem oraz posrebrzanego drutu grubości 0,6 mm. Uzupełnione szklanymi koralikami (0,3mm) oraz dużymi szklanmi łzami (0,8x1mm). Zapięcia: otwarte, posrebrzane. Długość kolczyków bez zapięć ok.3,5cm. 

Wieczorowe bukieciki

Kolczyki z posrebrzanych elementów, szklanych korali w kształcie liści (czarne, 13x18 mm) i kwiatów (3 odcienie różu) połączonych posrebrzanym drucikiem. Zapięcia: otwarte, posrebrzane. Długość kolczyków bez zapięć ok.2cm. 

Skromne kwiatki 2

Kolczyki z linki jubilerskiej, szklanych korali w kształcie liści (zielone transparentne, 13x18 mm) i czerwonych kwiatów. Uzupełnione drobnymi szklanymi koralikami. Zapięcia: otwarte, posrebrzane. Długość kolczyków bez zapięć ok.3,5cm.  

Rajskie kwiaty 2

Kolczykiwykonane ze szklanych korali w kształcie liści (2 odcienie zieleni) i kwiatów (połyskująca biel) połączonych posrebrzanym drucikiem. Zapięcia: otwarte, posrebrzane. Długość kolczyków bez zapięć ok.3cm.  

Rajskie kwiaty

troszkę inna wersja tego samego (drut mosiężny, zapięcia w kolorze złotym)

Eleganckie miotełki w trzech kolorach. Cześć już przywłaszczona;)

Sniezne miotełki

Kolczyki wykonane z szarej linki jubilerskiej i posrebrzanych kuleczek. Wykonczone kulkami (6mm) z białego marmuru, szklanymi perekami (ecru i białe) oraz perowymi łezkami. Długość kolczyka bez zapiecia ok.5,5cm. Zapiecia otwarte, posrebrzane o długości ok.1cm.

Miotełki z akcentem

Kolczyki wykonane z szarej linki jubilerskiej i posrebrzanych kuleczek. Wykonczone kulkami (6mm) z czerwonego marmuru i szklanymi perekami (ecru i berz). Długość kolczyka bez zapiecia ok.5,5cm. Zapiecia otwarte, posrebrzane o długości ok.1cm.

Miotełki w czerwieni

Kolczyki wykonane z szarej linki jubilerskiej i posrebrzanych kuleczek. Wykonczone kulkami (6mm) z czerwonego marmuru, szklanymi perekami (czerwone) oraz szklanymi kwiatuszkami. Długość kolczyka bez zapiecia ok.5,5cm. Zapiecia otwarte, posrebrzane o długości ok.1cm.

Niezwykle eleganckie kolczyki oplatane cieniutkim drucikiem. Prawdopodobnie początek większej serii oplatańców, bo bardzo mi się spodobały:D

Błękitne ozdoby

Kolczyki w kształcie prostokąta wykonane z posrebrzanego drutu o grubości 0,8 i 0,4mm. Całość uzupełniona szklanymi, szlifowanymi koralikami w kolorze błękitu. Zapięcia zamknięte, posrebrzane o długości ok. 1cm. Wielkość koczyka bez zapięcia ok. 1x2,5cm.

 

 Turkusowe kwadraty

Prostokątne kolczyki z zawieszką w kształcie liścia (13x18 mm). Wykonane z posrebrzanego drutu o grubości 0,8 i 0,4mm. Całość uzupełniona kamiennymi koralikami (turkus i marmur). Zapięcia otwarte, posrebrzane o długości ok. 1cm. Długość koczyka bez zapięcia ok. 7cm

Elegancki róż

Wiszące kolczyki w latynowskim stylu. Wykonane z posrebrzanego drutu o grubości 0,8 i 0,4mm. Całość uzupełniona szklanymi perełkami, szklanymi koralikami w kolorze różu i metalowymi drobnymi dzwoneczkami. Zapięcia zamknięte, posrebrzane o długości ok. 1cm. Długość koczyka bez zapięcia ok. 6cm

Pajęczynki 2

Kolczyki w kształcie łzy. Wykonane z posrebrzanego drutu o grubości 0,8 oplątanego cieńszym 0,3mm drucikiem. Całość uzupełniona drobnymi szklanymi koralikami (1 i 3 mm) w kolorze brązu i błękitu. Uroku dodają duże liście (brąz i miód) oraz kwiaty. Zapięcia otwarte, posrebrzane o długości ok. 1cm. Długość koczyka bez zapięcia ok. 5cm

 
1 , 2
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.