Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
piątek, 19 lutego 2010

Wreszcie coś biżuteryjnego:) Na specjalne życzenie powstał naszyjnik pasujący do błękitnych bukiecików, które wcześniej pokazywałam. Mam nadzieję że komplecik się spodoba:)

Naszyjnik jak zwykle na grubym posrebrzanym drucie, do tego szklane kwiatuszki ułożone w rozetkę i okalające wszystko listki.

A teraz czas wrócić do rysowania, bo prawdopodobnie czeka mnie ilustrowanie dwóch książeczek:)

poniedziałek, 15 lutego 2010

Zupełnie już o tym zapomniałam, ale robiłam kiedyś obrazki dla pewnego wydawnictwa. Teraz wyszperałam że są na pocztówkach;)

Candy zamknięte;) Ponieważ zgłosiły się tylko dwie chętne to powędrują dwie nagrody;) Otrzymają je oczywiście joaska.k i ukryta którym gratuluję i proszę o kontakt:) A Ci co się nie zgłosii niech żałują;)

niedziela, 14 lutego 2010

Mało kto wie, że 14 lutego to nie tylko święto zakochanych, ale i Międzynarodowy Dzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca. Zachęcam do zajrzenia na stronę Fundacji Serce Dziecka, a jeśli nie wiecie gdzie oddać swój 1% to może właśnie na tę fundację?

Zachęcam też wszystkie mamy oczekujące na narodziny swojego maleństwa do rególarnego robienia usg a najlepiej także echa serduszka maluszka (jeśli nie ma wskazań od lekarza to niestety badanie to jest płatne). Jak narazie wiedza o wadach serca niestety jest niewielka zarówno wśród rodziców jak i (o zgrozo) lekarzy:( Wiele dzieci z poważnymi wadami serduszka diagnozowane są dopiero po urodzeniu, choć na usg serce było niby OK.

Moja mała Alusia ma wadę serca zdiagnozowaną właśnie prenatalnie, tak więc zachęcam do badania;)

wtorek, 09 lutego 2010

Znów coś szytego. Po pierwsze z konieczności uszyłam w końcu szaliczek dla małej, bo do tej pory nosiła mój lub meża;) W końcu dostanie malutki - polarowy z jednej strony a z drugiej flanelowa kratka.

Po drugie sukienusia z jeansu. Wykorzystuję szmatki dostane od cioci:) Tu akurat był dół spódnicy z pięknym haftem. Spodobały mi się też kupione jakiś czas temu napy - łatwo je przyczepić i nie trzeba się bawić w robienie dziurek na guziki;P

Widzę też że nikt nie jest zainteresowany książeczką:( Szkoda bo jest na prawdę super;)

Dziękuję też Lunaris za jej wyróżnienie:D

Bardzo się cieszę że moje prace się podobają:)

 

 
1 , 2
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.