Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
niedziela, 29 listopada 2009

Wreszcie pokażę coś nowego, ale nie z biżuterii. Ostatnio dużo rysuję i szyję, a za koraliki nie mam czasu się wziąć. Tak więc powstało kilka ładnych rzeczy dla dzieci, i jeszcze wiele jest w planach m.in. prezenty świąteczne:)

Ale na początek mini zabawa dla Adasia do nauki liczenia:) Obrazki już wydrukowane. Czekają jeszcze by nakleić je na kartonik i pociąć, i będzie można bawić się w dodawanie:)

Jeśli komuś się podobają obrazki i chciałby takie np.dla swojego dziecka to proszę pisać, a chętnie prześlę mailem w lepszej jakości:)

Na inne moje tworki niestety trzeba poczekać, bo chwilowo wisi mi nad głową książeczka dla wydawnictwa WAM, która ma się pojawić w księgarniach chyba już w styczniu:)

W związku z nadchodzącymi Świętami postanowiłam zrobić małą przebudowę;P Więc przepraszam za chwilowe "problemy techniczne";)

piątek, 13 listopada 2009

Witajcie po dłuuuuugiej przerwie. Niestety ostatnio nie starcza mi czasu na pisanie:( Niestety nowa biżuteria też nie powstaje bo zajmują mnie dwa stworki i nowa książka:) (terminy mnie gonią). Powstało kilka niebiżuteryjnych rzeczy ale nawet ich nie sfotografowałam jeszcze:( bu... mam straszne opóźnienia niestety ale postaram się nadrobić zaległości. Wszystkich, którzy czekają na nowości przepraszam i obiecuję poprawę.

A to my tuż po przeprowadzce do nowego miszkania:) Adaś, Ala i ja, a małż oczywiście robił zdjęcie więc go nie ma:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.