Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
sobota, 13 grudnia 2008

Udałosię wreszcie zdjęcia obrobić:) Tak więc przedstawiam:

Kryształowy naszyjnik

Naszyjnik pasujący do kolczyków "lodowa dama". Wykonany z posrebrzanego drutu 0,6 i 0,3mm, szklanych mieniątych się koralików i oliwek koloru srebrnego. Zapięcie posrebrzane wykończone metalowym motylkiem.

Podwójny komplet

Naszyjnik + 2 pary pasujących kolczyków.

Naszyjnik wykonany z linki jubilerskiej koloru szarego i kamieni półsztachetnych (opal o średnicy 8mm, noc kairu 6mm). Wykończony koralikami i przekładkami koloru srebrnego. Zapięcie posrebrzane.

Kolczyki (prawe) wykonane z kól opalu i kól nocy kairu, wykończone koralikami i przekładkami koloru srebrnego. Bigle otwarte posrebrzane. Długość bez bigli ok.2cm.

Kolczyki (lewe) wykonane z nocy kairu i kól opalu, wykończone koralikami, przekładkami koloru srebrnego oraz posrebrzanym drutem 0,6mm. Bigle otwarte posrebrzane. Długość bez bigli ok.4cm.

Przebiśniegi

Klipsy wykonane z dużych, białych szklanych liści i transparentnych kwiatków o fioletowym odcieniu. Całość połączona linką jubilerską. Zapięcia posrebrzane. Długość bez zapięć ok. 1,5cm.

Zawieszka wykonanaz dużych szklanych liści i kwiatków (białych i transparentnych o fioletowym odcieniu). Całość połączona posrebrzanym drutem ialutkimi białymi koralikami.

To narazie na tyle, ale mam jeszcze do sfotografowania wczorajszą bransoletę z kamieniami:) Jestem z niej bardzo dumna:)

środa, 10 grudnia 2008

Po długiej przerwie wreszcie dorzucam nowości... nie wszystkie bo dziecko coś mi zablokowało i program do zdjęć mi nie działa:/ no ale trochę jest...

Karneolowe pętle

Kolczyki wykonane z karneolu zawieszonego na czerwonej lince jubilerskiej. Uzupełnione koralikami koloru srebrnego. Zapięcia posrebrzane otwarte. Długozć bez bigli ok.5cm.

Kolekcja wieczorowa

Czarne

Kolczyki wykonane z nocy kairu, czarnych szklanych liści i elementów koloru srebrnego. Drut posrebrzany 0,8 i 0,6mm, zapięcia otwarte posrebrzane. Długość ok.7cm (bez bigli).

Czerwone 

Kolczyki wykonane z czerwonego marmuru, czerwonych szklanych kropli i elementów koloru srebrnego. Drut posrebrzany 0,8 i 0,6mm, zapięcia zamknięte posrebrzane. Długość ok.7cm (bez bigli).

 

Ecru

Kolczyki wykonane z białego marmuru, perłowych kropli, szklanych perełek i elementów koloru srebrnego. Drut posrebrzany 0,8 i 0,6mm, zapięcia otwarte posrebrzane. Długość ok.7cm (bez bigli).

Niebieskie

Kolczyki wykonane z niebieskiego marmuru, opalu i szklanych niebieskich liści. Drut posrebrzany 0,8 i 0,6mm, zapięcia otwarte posrebrzane. Długość ok.6cm (bez bigli).

Zielone pierścienie

Kolczyki wykonane z barwionej na zielono masy perłowej, szklanych pereł i elementów koloru srebrnego. Całość połączona drutem 0,3mm. Zapięcia zamknięte posrebrzane. Długość bez bigli ok.4cm.

Dropsy 

Klipsy wykonane z opalu (lewa) i nocy kairu (prawe), elementów koloru srebrnego i posrebrzanego drutu 0,8mm. Zapięcia posrebrzane. Długość bez zapięć ok.2cm. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.