Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
sobota, 23 sierpnia 2008

Ażurowe kolczyki zaplecione z posrebrzanego drutu 0,8 i 0,3mm. Zostały uzupełnione perełkami, koralikami koloru srebrnego i zawieszką w kształcie liścia. Całość w słodkiej cukierkowej tonacji... Bigle zamknięte z motywem muszli, posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Średnica kolczyka około 5cm. Kolczyki o średniej wadze.

Wróżkowa bransoletka

Romantyczna bransoletka wykonana z posrebrzanego drutu. Oplecione elementy przedzielone zostały delikatnymi różowymi listkami i kwiatkami. Uroku dodaje takrze niewielki metalowy motyle i kuleczki srebrnego koloru. Zapięcie malutkie, posrebrzane. Długość bransoletki ok. 21cm

Cukierkowa elegancja

Elegancka bransoletka opleciona posrebrzanym drutem. Całość uzupełniona różowymi szklanymi płatkami, sztucznymi perłami i malowanymi na srebnro koralikami. Zapięcie w kształcie ósemki wykonane z posrebrzanego drutu. Obwód bransoletki ok. 18cm

 

piątek, 08 sierpnia 2008

Dwa naszyjniki wykonane na zamówienie dla Marty. Podstawę stanowi posrebrzany drut grubości 1mm. Do wykonania użyte zostały także szklane listki, kwiatki, kule oraz drobne koraliki, a także elementy matalowe i malowane na srebrno. Zapięcia posrebrzane z możliwością regulacji długości naszyjnika.

Wiosenny ogród

Kwiecista czerwień

Perłowy szyk

Prostokątne kolczyki z posrebrzanego drutu 0,6mm oplecione cienkim drucikiem. Całość dopełniają szklane perełki w trzech kolorach i malutkie malowane na srebrno koraliki. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Długość kolczyka około 3cm. Kolczyki leciutkie.

Delikatność

Bardzo delikatne kolczyki w kształcie liści. Wykonane z posrebrzanego drutu 0,6mm oplecione cienkim drucikiem. Całość dopełniają szklane perełki ecru. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Długość kolczyka około 5cm. Kolczyki leciuteńkie.

 

Delikatne liście

Bardzo delikatne kolczyki w kształcie liści. Wykonane z posrebrzanego drutu 0,6mm oplecione cienkim drucikiem. Całość dopełniają szklane perełki ecru i kaszmirowe. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Długość kolczyka około 5cm. Kolczyki leciuteńkie.

Kryształowe liście

Kolczyki misternie uplecione z posrebrzanego drutu. Całość wykańczają duże przeźroczyste liście. Bigle zamknięte posrebrzane z motywem muszli (z możliwością zamiany na inne). Długość kolczyka bez bigla około 5cm. Kolczyki leciutkie.


Lodowa dama

Długie, eleganckie kolczyki wykonane z posrebrzanego drutu, szklanych i malowanych na srebrno koralików. Koraliki mienią się różnymi barwami. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Długość kolczyka bez bigla około 8cm. Kolczyki leciutkie.

kolczyki dostępne także w kolorze jasnego miodu

Jesienne ślimaczki

Malutkie kolczyki zaplecione z posrebrzanego drutu 0,8 i 0,3mm wypełnione szklanymi koralikami. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Średnica kolczyka około 2,5cm. Kolczyki leciutkie.

Kryształowo miodowe

Ażurowe kolczyki zaplecione z posrebrzanego drutu 0,8 i 0,3mm ze szklanymi koralikami i zawieszką w kształcie kropli. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Średnica kolczyka około 5cm. Kolczyki o średniej wadze.

 

Ślimaki w czerwieni

Kolczyki zaplecione z posrebrzanego drutu 0,8 i 0,3mm wypełnione pomarończowymi i czerwonymi szklanymi koralikami. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Średnica kolczyka około 4cm. Kolczyki o średniej wadze.

 

 

Ślimakowe błękity

Malutkie kolczyki zaplecione z posrebrzanego drutu 0,8 i 0,3mm wypełnione szklanymi koralikami. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Średnica kolczyka około 2,5cm. Kolczyki leciutkie.

Ślimaki czerwonkowe

Kolczyki zaplecione z posrebrzanego drutu 0,8 i 0,3mm ze szklanymi koralikami i zawieszką w kształcie liścia. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Średnica kolczyka około 5cm. Kolczyki o średniej wadze.

Ślimaki zielonkowe

Kolczyki zaplecione z posrebrzanego drutu 0,8 i 0,3mm ze szklanymi koralikami i zawieszką w kształcie kropli. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Średnica kolczyka około 5cm. Kolczyki o średniej wadze.

 

Leśne pętle

Ażurowe kolczyki zaplecione z posrebrzanego drutu 0,6 i 0,3mm ze szklanymi koralikami i zawieszką w kształcie kropli. Bigle otwarte posrebrzane (z możliwością zamiany na inne). Dłogość kolczyka około 5,5cm. Kolczyki o średniej wadze.

 
1 , 2
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.