Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
wtorek, 06 kwietnia 2010

Otatnio dużo pracowałam i efektem jest ukończona książeczka z opowiadaniem:) Ma się ukazać już za kilka tygodni.Bochaterką serii jest kilkuletnia Kasia i jej brat, która uczestniczy w wydarzeniach biblijnych. Opowiadanie, które właśnie skończyłam ilustrować umiejscowione jest w Edenie:)

Powstało też kilka innych rysunków które można zobaczyć na DA.

Okładka książki prawdopodobnie będzie wyglądać tak:

 

 

poniedziałek, 05 kwietnia 2010

Uszyłam też na zamówienie sukieneczkę dla małej dziewczynki;) Sukieneczka jest z leciutkiej, błękitnej bawełny w prążki i obszyta białą lamówką. Do kompletu zrobiłam też czapeczkę z kokardką. A moim ulubionym elementem kompleciku są czerwone kwiatuszki :D Mam nadzieję że spodoba się małej elegantce.

piątek, 05 marca 2010

Zaczynam pracę nad ilustracjami do nowej książeczki. Będzie to pierwsze z serii opowiadanie biblijne dla przedszkolaków;) Dodam tylko że nietypowe... może później zdradzę więcej szczegółów, a narazie jeden szybciutk szkic;)

piątek, 19 lutego 2010

Wreszcie coś biżuteryjnego:) Na specjalne życzenie powstał naszyjnik pasujący do błękitnych bukiecików, które wcześniej pokazywałam. Mam nadzieję że komplecik się spodoba:)

Naszyjnik jak zwykle na grubym posrebrzanym drucie, do tego szklane kwiatuszki ułożone w rozetkę i okalające wszystko listki.

A teraz czas wrócić do rysowania, bo prawdopodobnie czeka mnie ilustrowanie dwóch książeczek:)

poniedziałek, 15 lutego 2010

Zupełnie już o tym zapomniałam, ale robiłam kiedyś obrazki dla pewnego wydawnictwa. Teraz wyszperałam że są na pocztówkach;)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.