Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
poniedziałek, 15 lutego 2010

Candy zamknięte;) Ponieważ zgłosiły się tylko dwie chętne to powędrują dwie nagrody;) Otrzymają je oczywiście joaska.k i ukryta którym gratuluję i proszę o kontakt:) A Ci co się nie zgłosii niech żałują;)

niedziela, 14 lutego 2010

Mało kto wie, że 14 lutego to nie tylko święto zakochanych, ale i Międzynarodowy Dzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca. Zachęcam do zajrzenia na stronę Fundacji Serce Dziecka, a jeśli nie wiecie gdzie oddać swój 1% to może właśnie na tę fundację?

Zachęcam też wszystkie mamy oczekujące na narodziny swojego maleństwa do rególarnego robienia usg a najlepiej także echa serduszka maluszka (jeśli nie ma wskazań od lekarza to niestety badanie to jest płatne). Jak narazie wiedza o wadach serca niestety jest niewielka zarówno wśród rodziców jak i (o zgrozo) lekarzy:( Wiele dzieci z poważnymi wadami serduszka diagnozowane są dopiero po urodzeniu, choć na usg serce było niby OK.

Moja mała Alusia ma wadę serca zdiagnozowaną właśnie prenatalnie, tak więc zachęcam do badania;)

wtorek, 09 lutego 2010

Znów coś szytego. Po pierwsze z konieczności uszyłam w końcu szaliczek dla małej, bo do tej pory nosiła mój lub meża;) W końcu dostanie malutki - polarowy z jednej strony a z drugiej flanelowa kratka.

Po drugie sukienusia z jeansu. Wykorzystuję szmatki dostane od cioci:) Tu akurat był dół spódnicy z pięknym haftem. Spodobały mi się też kupione jakiś czas temu napy - łatwo je przyczepić i nie trzeba się bawić w robienie dziurek na guziki;P

Widzę też że nikt nie jest zainteresowany książeczką:( Szkoda bo jest na prawdę super;)

Dziękuję też Lunaris za jej wyróżnienie:D

Bardzo się cieszę że moje prace się podobają:)

 

wtorek, 02 lutego 2010

No i oczywiście zapomniałam napisać, że dotarły książeczki! Dosłownie 2 godzinki temu nagle dzwonek do drzwi i śliczna paczuszka trafiła w moje rączki:) Obejrzałam stroniczka po stroniczce i bardzo mi się podoba efekt, ale... oczywiście musi być jakieś ale;) Niestety na kilku obrazkach widać małe niedoróbki buuuu... no i część kolorów się zmieniła w druku - zwłaszcza nieszczęsny żółty, który gdzieniegdzie zzieleniał:/ Ale na szczeście to tylko drobna skaza na śicznej książeczce:)

CANDY CANDY

można się wpisywać do północy 14 lutego

Pomyślałam też sobie bo właśnie zauważyłam, że niespodziewanie licznik przekroczył 1000 ;D że możeby jakieś małe CANDY? Ma ktoś ochotę? Zasady jakto candy:

1. Zostawiamy komentarz pod tym postem z linkiem do siebie.
2. Na swoim blogu umieszczamy info o candy z linkiem do mnie.
3. Zaglądamy tutaj i sprawdzamy wyniki losowania. Wyniki będą 15 lutego.

Wylosowany szczęściarz stanie się właścicielem jednej książeczki z poniższego stosiku z autografem autorki i ilustratorki;) Nowy pachnący jeszcze drukarnią smakowity kąsek;) Książka jest skierowana nie tylko do dzieci więc i niedzieciatych też zachęcam do zabawy!

Szybciutko wklejam kolejne zdjęcia;)  Kaczuszka z mięciutkimi polarowymi skrzydełkami, którą zrobiłam już dawno temu. Ma jakieś 15cm wysokości.

Wygodny przybornik na łóżeczko, gdzie trzymam pieluchy i drobiazgi, które wcześniej walały się po szafce. Wreszcie wiem dzie mamy krople do oczu i kremy. No i wygląda słodko na łóżeczku;)

A to ostatni wynalazek - fartuszko śliniaczek. Narazie córcia ma takie dwa: jeden ciapkowaty (bardzo praktyczny;P) a drugi czerwony elegancki. Mają z tyłu wygodne napy i są podszyte z przodu ceratką żeby nie przemakały. Jestem z nich zadowolona bardzo i planuję uszyć jeszcze kilka.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.