Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS
wtorek, 02 lutego 2010

Znów nie zabrałam się za biżuterię. Niestety dzidzia ma ochotę zjadać wszystko co spadnie na podłogę, więc nawet nie wyjmuję koralików z pudła.. Za to kilka rzeczy uszyłam w ostatnim czasie dla małej panny;) Na początek miękka książeczka z różnych materiałów:

ksiazka

oraz nieduży kwiatek polarowy dający się przywiązać do szczebelków łóżeczka;)

Mam jeszcze kilka rzeczy do pokazania, ale muszę ładne zdjęcia zrobić;)

Poza tym wreszcie została wydana nasza książeczka:D Można ją kupić w większości księgarni internetowych:) Już nie mogę się doczekać kiedy dostanę ją w swoje łapki!

czwartek, 07 stycznia 2010

Wreszcie ukończone prace nad naszą nową książeczką! Autorką tekstów jest moja mama, a ilustracje i okładka są moje. Pod koniec stycznia książeczka powinna się pojawić w księgarniach, więc czekam niecierpliwie na moje egzemplarze. Mam nadzieję, że szybciutko dotrą i będę się mogła pochwalić gotową książką:)

Książeczka nosi tytuł "Promyki nadziei. Boże obietnice dla małego i dużego człowieka" i zostanie wydana przez Wydawnictwo WAM. Pod spodem tekst z tyłu okładki i sama okładka:

"W dzisiejszym zapędzonym, trudnym świecie już małe dzieci odczuwają nadmierny stres i obciążenie obowiązkami. By sprostać wymaganiom życia, potrzebują mocnego oparcia się na tym, co pewne i niezmienne – na kochajcym Bogu, który każdemu pragnie ofiarować to, co najlepsze.

PROMYKI NADZIEI to lektura na „dzień dobry” i na „dobranoc”, na dni szczęśliwe i na czas kopotów czy wszelkich trudności. Jest zbudowana na bazie wybranych wersetów biblijnych, zawierających jakąś Bożą obietnicę. Każdemu towarzyszy krótkie przesłanie zarówno dla dziecka, jak i dla dorosego, zachęcajce do korzystania z Pisma Świtego na co dzień i kroczenia przez życie razem z Ojcem Niebieskim.
Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej szeciu lat oraz ich rodziców i opiekunów."

Zapraszam do lektury:)

niedziela, 29 listopada 2009

Wreszcie pokażę coś nowego, ale nie z biżuterii. Ostatnio dużo rysuję i szyję, a za koraliki nie mam czasu się wziąć. Tak więc powstało kilka ładnych rzeczy dla dzieci, i jeszcze wiele jest w planach m.in. prezenty świąteczne:)

Ale na początek mini zabawa dla Adasia do nauki liczenia:) Obrazki już wydrukowane. Czekają jeszcze by nakleić je na kartonik i pociąć, i będzie można bawić się w dodawanie:)

Jeśli komuś się podobają obrazki i chciałby takie np.dla swojego dziecka to proszę pisać, a chętnie prześlę mailem w lepszej jakości:)

Na inne moje tworki niestety trzeba poczekać, bo chwilowo wisi mi nad głową książeczka dla wydawnictwa WAM, która ma się pojawić w księgarniach chyba już w styczniu:)

W związku z nadchodzącymi Świętami postanowiłam zrobić małą przebudowę;P Więc przepraszam za chwilowe "problemy techniczne";)

piątek, 13 listopada 2009

Witajcie po dłuuuuugiej przerwie. Niestety ostatnio nie starcza mi czasu na pisanie:( Niestety nowa biżuteria też nie powstaje bo zajmują mnie dwa stworki i nowa książka:) (terminy mnie gonią). Powstało kilka niebiżuteryjnych rzeczy ale nawet ich nie sfotografowałam jeszcze:( bu... mam straszne opóźnienia niestety ale postaram się nadrobić zaległości. Wszystkich, którzy czekają na nowości przepraszam i obiecuję poprawę.

A to my tuż po przeprowadzce do nowego miszkania:) Adaś, Ala i ja, a małż oczywiście robił zdjęcie więc go nie ma:)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.