Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS

bla bla

poniedziałek, 30 stycznia 2012

Kolejne wspaniałe candy, któremu trudno się oprzeć:) http://longredthread.wordpress.com/2012/01/03/candy-urodzinowe/

 

Ponieważ ostatnio dużo szyję to taki prezent byłby czymś przecudownym:) Niestety z tego szycia nic nie pokazuję bo jakiś leń mnie ogarnął jeśli chodzi o robienie zdjęć i przygotowywanie ich do umieszczenia tutaj:( Wybaaczcie:( Ciągle obiecuję sobie poprawę, ale nic z tego nie wynika... (podobnie jak z chęci zrzucenia ładnych paru kilogramów...) Kolczyków za to ostatnio nie robię wcale i całe pudełko koralików stoi zamknięte w szafce. Za to szafka jest nowa ;) i wreszcie mam swoje "bióro" - choć to jedynie mały kącik do pracy..

poniedziałek, 15 lutego 2010

Candy zamknięte;) Ponieważ zgłosiły się tylko dwie chętne to powędrują dwie nagrody;) Otrzymają je oczywiście joaska.k i ukryta którym gratuluję i proszę o kontakt:) A Ci co się nie zgłosii niech żałują;)

wtorek, 02 lutego 2010

No i oczywiście zapomniałam napisać, że dotarły książeczki! Dosłownie 2 godzinki temu nagle dzwonek do drzwi i śliczna paczuszka trafiła w moje rączki:) Obejrzałam stroniczka po stroniczce i bardzo mi się podoba efekt, ale... oczywiście musi być jakieś ale;) Niestety na kilku obrazkach widać małe niedoróbki buuuu... no i część kolorów się zmieniła w druku - zwłaszcza nieszczęsny żółty, który gdzieniegdzie zzieleniał:/ Ale na szczeście to tylko drobna skaza na śicznej książeczce:)

CANDY CANDY

można się wpisywać do północy 14 lutego

Pomyślałam też sobie bo właśnie zauważyłam, że niespodziewanie licznik przekroczył 1000 ;D że możeby jakieś małe CANDY? Ma ktoś ochotę? Zasady jakto candy:

1. Zostawiamy komentarz pod tym postem z linkiem do siebie.
2. Na swoim blogu umieszczamy info o candy z linkiem do mnie.
3. Zaglądamy tutaj i sprawdzamy wyniki losowania. Wyniki będą 15 lutego.

Wylosowany szczęściarz stanie się właścicielem jednej książeczki z poniższego stosiku z autografem autorki i ilustratorki;) Nowy pachnący jeszcze drukarnią smakowity kąsek;) Książka jest skierowana nie tylko do dzieci więc i niedzieciatych też zachęcam do zabawy!

niedziela, 29 listopada 2009

W związku z nadchodzącymi Świętami postanowiłam zrobić małą przebudowę;P Więc przepraszam za chwilowe "problemy techniczne";)

piątek, 13 listopada 2009

Witajcie po dłuuuuugiej przerwie. Niestety ostatnio nie starcza mi czasu na pisanie:( Niestety nowa biżuteria też nie powstaje bo zajmują mnie dwa stworki i nowa książka:) (terminy mnie gonią). Powstało kilka niebiżuteryjnych rzeczy ale nawet ich nie sfotografowałam jeszcze:( bu... mam straszne opóźnienia niestety ale postaram się nadrobić zaległości. Wszystkich, którzy czekają na nowości przepraszam i obiecuję poprawę.

A to my tuż po przeprowadzce do nowego miszkania:) Adaś, Ala i ja, a małż oczywiście robił zdjęcie więc go nie ma:)

 
1 , 2 , 3
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.