Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS

z papieru

środa, 29 lutego 2012

Ostatnio zabrałam się za prace introligatorskie:) Przypomniałam sobie co nieco o szyciu książek z moich stutiów i tak powstał mini notesik. Ma zaledwie 6cm wysokości, jest oprawiony w twardę okładkę obitą aksamitem. karteczki są krzywo przycięte, ale napewno jeszcze zrobię nie jeden taki notesik już z równiejszymi kartkami. Ten był niejako na próbę, bo już ładnych pare lat nie robiłam książeczek.

mini notes

piątek, 17 kwietnia 2009

Nowym wyzwaniem był album na zdjęcia dla Magdy na wieczór panieński:) Wykonany z kolorowego kartonu, a okładka z tektury introligatorskiej oklejonej błękitną tkaniną w paski:) wszystko ozdobione wstążeczkami:)

poniedziałek, 22 września 2008

Dziś trochę niestandardowo i różnorodnie:)

Powstał mój pierwszy scrap;) Skusiło mnie wyzwanie jesienny spacer ... a że akurat znalazłam w swoich zapasach różnorakich zdjęcie mojej mamy... to powstał dla niej taki mały prezencik:)

__________________________________________________________________________

Przypominam też o konkursie związanym z napisaną przez mamę książeczką:) Można wygrać jedną z nich do 31 września:) zachęcam:)

http://krulikart.blox.pl/2008/09/Nasza-ksiazeczka-juz-wydana.html

W najbliższym czasie będzie też można kupić książeczki u mamy lub u mnie po niższej niż w księgarniach cenie:)

Komplecik perełkowy powędrował do imć Zofii wraz z błękitnym pudełeczkiem:) Chyba się podobało:)

Pudełko wykonane z fakturowanego kartonu. Wielkość 20x20x12cm. Wieczko ozdobione niebieską wstążką, śmieszną zaplataną kremową wstążeczką oraz delikatnym motywem kwiatowym (naklejonym). Na rzemyku dołączona karteczka na której w całym zamieszaniu nic nie napisałyśmy ;D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.