Kategorie: Wszystkie | biżu | bla bla | dziergane | rysunek | uszyte | z papieru
RSS

rysunek

piątek, 07 marca 2014

zal mi kota

W sumie to już od dawna nie nowość wydawnicza, ale i tak się pochwalę... Jakiś czas temu wzięłam udział w pewnym przedsięwzięciu i popełniłam ilustracje do książki o losie kotów:) Książeczka jest mała i niestety dość droga, ale na szczytny cel. Przygotowaliśmy ją non-profit razem z autorem, Andrzejem Maxem, a nasze honoraria autorskie są przekazywane na wsparcie finansowe dla Domowego Hospicjum Dziecięcego „Promyczek” w Otwocku. 

Książeczka zawiera zabawne wierszyki o kotach, które radzą sobie ze swym ciężkim losem we wszystkich porach roku. Na każdej stronie są ilustracje z puchatymi kociakami.

Jeśli jesteście zainteresowani to "Żal mi kota" można zakupić m.in. na empik.com oraz na stronie wydawnictwa WFW. Na zachętę fragmenty kilku ilustracji...

zal mi kota

czwartek, 21 listopada 2013

Tak jak pisałam, wreszcie wracam do pisania:) Ponieważ zbliżają się Święta, a mi zawsze braknie czasu na wszystkie przygotowania, więc tym razem postanowiłam zabrać się do pracy wcześniej. 

Na początek coś miłego do wydrukowania... na list do Mikołaja, albo życzenia dla przyjaciół.

Po naciśnięciu obrazka powinien się on pojawić w dużej rozdzielczości do wydrukowania na A4. Możecie go drukować/kopiować do woli na własny użytek. Będzie mi miło, jeśli zostawicie komentarz.

sobota, 16 listopada 2013

Po ogrooomnie długiej (jak zwykle) przerwie, postanowiłam wrócić do pisania bloga. Ponieważ jednak w ostatnim czasie prawie nie robię już kolczyków, to ich miejsce zajmą całkiem inne handmade'y. Tak więc zmiany, zmiany...

poniedziałek, 13 czerwca 2011

Nie pisałam już bardzo bardzo dawno... Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Dziękuję, że mimo to zaglądacie tu czasami. Postanowiłam wreszcie się poprawić co nie co;) może wrzucę tu jakieś moje aktualne prace rysunkowe.

Ostatnio byłam bardzo zajęta, więc nie miałam czasu robić biżuterii niestety:( Za to ukazało się kilka ilustrowanych przeze mnie książeczek. Poniżej wszystkie książeczki, w których publikacji brałam udział. Trochę się już ich zebrało.

okladki

Pierwsza okładka niestety nie moja, tylko w środku moje obrazki - jeszcze rysowane tradycyjnie (kredkami). Kolejne 2-6 w całości zrobione przezemnie:) (okładka, ilustracje i skład). Ostatnia była robiona dla Fundacji LUXCORDIS - ma moją okładkę, skład i kilka ilustracji (pozostałe rysunki robiły dzieci zaprzyjaźnione z fundacją).

Książeczki są dostępne w księgarniach internetowych i w wybranych księgarniach stacjonarnych np. w Empikach. Można je także zdobyć u mnie (poza ostatnią - ona dostępna w LUXCORDIS).

wtorek, 06 kwietnia 2010

Otatnio dużo pracowałam i efektem jest ukończona książeczka z opowiadaniem:) Ma się ukazać już za kilka tygodni.Bochaterką serii jest kilkuletnia Kasia i jej brat, która uczestniczy w wydarzeniach biblijnych. Opowiadanie, które właśnie skończyłam ilustrować umiejscowione jest w Edenie:)

Powstało też kilka innych rysunków które można zobaczyć na DA.

Okładka książki prawdopodobnie będzie wyglądać tak:

 

 

 
1 , 2 , 3
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...aktualnie na blogu:
hit counters

liczba odwiedzin:
Liczniki


Wszystkie ilustracje i zdjęcia
na tej stronie należą do mnie
(o ile nie ma innej informacji).
Możesz wykorzystywać je na własny użytek, ale nie usówaj mojego podpisu. Jeśli chciałbyś coś wykorzystać w celach komercyjnych, napisz do mnie.